16.7 C
Katowice
wtorek, 23 czerwca, 2026

TAG

śląskie

Młodzieżowe Targi Pracy w Dąbrowie Górniczej

Na Śląsku coraz częściej odbywają się targi pracy. Ostatnio informowaliśmy o takim przedsięwzięciu w Jaworznie, a już 26 maja w Fabryce Pełnej Życia przy ul. Kościuszki 3 pracodawcy, a także osoby młode poszukujące pracy, będą mogły wziąć udział w Młodzieżowy Targach Pracy.

Familijny Szpil w Siemianowicach Śląskich

21 maja w Siemianowicach Śląskich odbyła się terenowa gra miejska pod patronatem Prezydenta Miasta – Rafała Piecha.

Majowe seminarium dziennikarskie

Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie, w którym podsumujemy pracę zespołu w maju, a także przedstawimy najważniejsze plany dotyczące rozwoju naszego portalu w czerwcu. Seminarium...

Bieg uliczno-crossowy „9-tka Siemiona”

W niedzielę 22 maja w Siemianowicach Śląskich odbył się bieg uliczno-crossowy pod nazwą „9-tka Siemiona”, który miał upamiętnić 90-lecie nadania praw miejskich Siemianowicom Śląskim. 

Światowe Forum Miejskie ONZ w Katowicach

World Urban Forum (WUF) to najważniejsze wydarzenie, dotyczące polityki i transformacji miast, organizowane przez ONZ-Habitat. W tym roku odbędzie się ono w Katowicach.  W dniach...

Mistrzostwa Śląska w Marszu na Orientację w Sławkowie

Wydarzenie zaplanowano na 1 czerwca 2022 na terenach leśnych w Sławkowie. Początek zawodów przewidziano o 9:30 w siedzibie Wspólnoty Leśnej Sławków przy ul. Niwa 44.

Seminarium teoretyczne NEST

24 maja 2022 roku o godzinie 16:30 na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się piąte otwarte spotkanie seminaryjne pt. „Antropologiczne metody współtworzenia wiedzy ze społecznością”.

I Śląskie Mistrzostwa w Udzielaniu Pierwszej Pomocy

20 maja w Bytomiu odbyły się I Śląskie Mistrzostwa w Udzielaniu Pierwszej Pomocy, organizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Bytomiu-Suchej Górze i Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu. W konkursie wzięły udział szkoły ponadpodstawowe z województwa śląskiego.

Metropolitalne łąki kwietne

Organizacje pozarządowe oraz aktywiści społeczni mają szansę wziąć udział w kolejnej edycji programu „Metropolitalne łąki kwietne”. Nabór trwa do 31 maja 2022 roku.

Katowice współpracują z organizacjami pozarządowymi

Organizacje pozarządowe są jednymi z najważniejszych jednostek pożytku publicznego w kraju. Katowice rozpoczynają I etap prac nad projektem Programu współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi...

Może Cię zainteresować

Śledź nas

16,985FaniPolub
2,458ObserwującyObserwuj
61,453SubskrybującySubskrybuj