Latający Teatr Szybko zaprasza na darmowy spektakl

0
177

2 czerwca o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury „Szopienice – Giszowiec” w Katowicach przy ul. Hallera 28 odbędzie się premiera sztuki teatralnej pt. „Odpowiedź: TLEN”.

Bo każdy może być biorcą tlenu, ale nie każdy może być jego dawcą. […]

Chłopak z prowincjonalnego miasteczka. Inteligentna tykająca bomba. Kobieta w lnianej sukience o niezwykłej wrażliwości. Dobry przyjaciel z baru. Córka wychowana przez matkę. Golfista bez piłeczki. Szaleniec z kamienicy obok. Każdy.

Amatorski Teatr Studencki, w który skład wchodzi Latający Teatr Szybko to inicjatywa pani Anny Borkowskiej, która jest studentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jak mówi Borkowska: „Po dodaniu posta na Facebook, zgłosiło się do mnie ponad 150 osób chętnych, by grać w ATS. Uważam to za ogromny sukces, cudownie, że jest tyle artystów wokół nas. Po długim zastanowieniu i rozmowach wybrałam 15 aktorów oraz 7 osób technicznych”.

Scenariusz powstał na podstawie fragmentów sztuki „Tlen” Iwana Wyrypajewa (artysty, dramaturga, reżysera teatralnego i filmowego), a reżyserem jest Anna Borkowska. W spektaklu występują: Alicja Foit, Agnieszka Paszek, Michał Krzysztofik, Łukasz Stryczek, Robert Jakubczak, Michał Robak i Agata Lewandowska.

Wydarzenie to będzie zwieńczeniem ponad dwuletniej pracy Latającego Teatru Szybko działającego przy Uniwersytecie Śląskim.

Wstęp bezpłatny za okazaniem wydrukowanego zaproszenia, które znajdziecie tutaj

Zapraszamy na wydarzenie na Facebooku.

https://www.facebook.com/events/703022027646353?ref=newsfeed

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię