Seniorzy! Spotkajmy się na wykładach online!

0
136

26 maja 2022 roku o godzinie 10:00 na platformie ClickMeeting odbędzie się spotkanie online, na którym Wydział Nauk Społecznych UŚ wspólnie z Wyższą Szkołą Humanitas poruszą zagadnienia dostępności przestrzeni i infrastruktury miejskiej oraz projektowania przyjaznej przestrzeni mieszkalnej. 

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych organizuje cykliczne spotkania science to business pod nazwą „Akademia Samorządowa”. To porozumienie 8 uczelni i jednostek badawczo-rozwojowych z województwa śląskiego powstałe z inicjatywy Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W ramach akcji współpracują z wieloma instytucjami i osobistościami ze świata nauki i polityki, takimi jak europoseł prof. Jerzy Buzek czy Kazimierz Karolczak – Przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. 

Tematyka nadchodzącego seminarium online koncentruje się wokół kształtowania przestrzeni pod kątem potrzeb osób starszych. Celem wykładu jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie współpracy przedstawicieli środowiska społeczno-gospodarczego ze światem nauki. 

Aby wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, wystarczy posiadać komputer, dostęp do internetu. Zgłoszenia udziału można dokonać do 25 maja 2022 roku poprzez wypełnienie i wysłanie formularza. 

Link do formularza:  https://wshumanitas.clickmeeting.com/429756182/register

Po rejestracji zostanie przesłany link umożliwiający dołączenie do wydarzenia na platformie ClickMeeting na adres mailowy podany w procesie rejestracji.

W razie pytań możliwy jest kontakt z p. Zuzanną Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl (tel. 32 359 18 16). 

Test konfiguracji systemu. Kliknij tutaj