Wsparcie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

0
83

Nowe możliwości i perspektywy otwierają się dla nowicjuszy biznesu oraz doświadczonych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej. Lokalny Inkubator Przedsiębiorczości oferuje serię porad na temat działalności gospodarczej!

Doradztwo biznesowe odgrywa niezwykle ważną rolę dla początkujących przedsiębiorców, ponieważ zapewnia im wsparcie, wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia udanego biznesu. 

Ogrom pożytecznej wiedzy będzie można przyswajać już w lipcu, kiedy Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości organizować będzie bezpłatne zajęcia z marketingu, biznesu, księgowości, prawa, pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie działalności czy copywritingu. 

Terminy spotkań wyglądają następująco:

17.07 – Doradztwo marketingowe

18.07 – Doradztwo księgowe 

18.07 – Doradztwo prawne

20.07 – Doradztwo biznesowe

20.07 – Biznes Chillout vol.22 – Milousio

24.07 – Doradztwo marketingowe 

24.07 – Doradztwo z zakresu BHP

25.07 – Doradztwo biznesowe

25.07 – Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie

27.07 – Doradztwo biznesowe

27.07 – Doradztwo księgowe

Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy.

Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych – propozycja skierowana do przedsiębiorczych pań z regionu, które chcą się poznać, wymienić doświadczeniami i wspierać w swoich przedsięwzięciach.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości mieści się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Misją DIP jest zapewnianie kompleksowego wsparcia zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem, jak i właścicieli firm.
Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę miasta Dąbrowa Górnicza pod linkiem.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię