Wakacje z Capoeirą

0
82

Wakacje to idealny czas, aby próbować nowych rzeczy, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, dlatego Wakacje z Capoeirą to idealne rozwiązanie! 

Capoeira to brazylijska sztuka walki połączona z muzyką. Wykorzystuje kopnięcia, elementy akrobatyczne oraz elementy tańca, dzięki czemu jest sztuką dynamiczną i widowiskową. Pozwala na kompletny rozwój psychofizyczny trenującego. Poprawia koordynację ruchową, postawę ciała i ogólny rozwój fizyczny organizmu. 

Tego lata Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach, rozpoczyna już kolejną edycję akcji lato w mieście i proponuje mieszkańcom różnorodne zajęcia odbywające się w ośrodkach sportowych na terenie całego miasta. Dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy czy wspomniana wcześniej capoeira, to idealna okazja aby umilić sobie wakacje i spędzić je aktywnie. 

Treningi capoeiry odbywać będą się od 17 do 31 lipca, dla nowych uczniów zajęcia są bezpłatne! Dodatkowo od 24 do 28 lipca szkoła Capoeira Camangula – Katowice organizuje wraz z UM Katowice oraz MOSiR’em bezpłatne poranne zajęcia, w godzinach 9:00 – 11:00 na ul. Józefowskiej 40 (hala MOSiR)

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w zajęciach sportowych, zachęcamy również do zapoznania się z dokładnym harmonogramem wszystkich zajęć na stronie MOSiR’u Katowice w zakładce Akcja Lato w Mieście 2023. 

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię