Inkubator Przedsiębiorczości z nową siedzibą!

0
23

Otwarcie nowej siedziby Inkubatora Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej to wydarzenie, które zwiastuje nową erę w lokalnym krajobrazie biznesowym. Od zarysu koncepcji po materializację w postaci imponującej przestrzeni, ta inicjatywa staje się kolejnym bodźcem dla rozwoju przedsiębiorczości i innowacji w regionie. Dzięki nowemu miejscu, dotrzeć do DIPu jest jeszcze łatwiej!

Inkubatory Przedsiębiorczości stanowią niezwykle istotny element ekosystemu biznesowego, szczególnie dla rozwoju nowych przedsiębiorstw i start-upów. Ich znaczenie dla rozwoju biznesu można podzielić na kilka kluczowych obszarów:

  • Wsparcie dla początkujących przedsiębiorców
  • Kształtowanie środowiska sprzyjającego innowacjom
  • Pomoc w zdobyciu finansowania
  • Budowanie sieci kontaktów i mentorstwo

Od dwóch lat efektywnie wspiera miejscowych przedsiębiorców pomagając ponad 14 tys. ludzi z ich inicjatywami gospodarczymi. 14 marca br. mieliśmy okazję zapoznać się z ofertą oraz nowym wyglądem jego siedziby. Właśnie w tym dniu Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zorganizował wydarzenie otwarte.

O godzinie 10:00 w siedzibie Inkubatora odbył się briefing prasowy, a o godzinie 11:00 miało miejsce oficjalne otwarcie. Na nim gościł prezydent miasta – Pan Marcin Bazylak, a także Pan Dr Janusz Michałek – Prezes Zarządu Katowickiej SSE oraz Pan Mateusz Rykała – Wiceprezes, Członek Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Od godziny 13:00 do 17:00 można było skorzystać z  bezpłatnych doradztw z ekspertami na żywo w DIP.

Sponsorami wyposażenia są: ArcelorMittal Poland, Szkoła językowa British School oddział. Dąbrowa Górnicza, PUP, Elnap Sp. z o.o., Optokom Outdoor Media. Projekt aranżacji wnętrz wykonała PRAZA architekci sp. z o.o.
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Można wziąć udział w konkursach “Twój model biznesowy” oraz “Lokal na start” i cieszyć się z korzyści na starcie swojej przedsiębiorczej przygody.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię