XXVI Ogólnopolskie Targi Edukacja 2024

0
13

Ogólnopolskie Targi Edukacja zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i doktorantów, młodzież w wieku 16-26 lat, a także nauczycieli do zapoznania z ofertą uczelni i szkół.

Ogólnopolskie Targi Edukacja 2024 odbędą się 19 i 20 marca br. w godzinach od 9.00 do 15.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej SPODEK w Katowicach (al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice).

W tamtym roku dzięki bezpłatnemu wstępowi, wydarzenie cieszyło się wielkim zainteresowaniem wśród młodzieży i nauczycieli, którzy mogli znaleźć tam wiele cennych informacji na temat uniwersytetów, uczelni ekonomicznych, technicznych i niepublicznych.  

W tej odsłonie wydarzenia będzie obecnych około 50 instytucji edukacyjnych, w tym szkół wyższych i pomaturalnych z województwa śląskiego, jak również z innych regionów Polski oraz spoza granic kraju.

Bez wątpienia młodzi ludzie znajdą tu odpowiedzi na to, jakie perspektywy stwarza nauka na określonych kierunkach studiów, niezależnie czy to w trybie dziennym, wieczorowym czy zaocznym. Tu zdobędą informacje, których nie znajdą na stronach internetowych. Dodatkowo, będą mogli zapytać o wymagania egzaminacyjne, procedury rekrutacyjne oraz opłaty związane z wybranymi przez nich kierunkami studiów.

Na Ogólnopolskich Targach Edukacja będzie miał również miejsce Salon naukowy EMNK na których można będzie wysłuchać ciekawych wykładów na tematy dotyczące: rynku pracy, nauki i studiów, finansów, oraz XIV Salon Funduszy Europejskich z wykładami o pracy w Polsce i za granicą, konstruowania CV, języków obcych czy z warsztatami z rozwoju osobistego.

Więcej informacji na ich głównej stronie: https://targi-edukacja.eu

Imprezę od lat organizuje katowicka Fundacja na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności Wśród Młodzieży VIRIBUS UNITIS (Fundacja VIRIBUS UNITIS).

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię