Gdzie dzieci mogą spędzić ferie podczas Pandemii? Kilka inicjatyw cz.3

0
182

#TematMiesiąca

To już ostatnia część naszych rekomendacji dotyczących ferii zimowych na Śląsku. Zapraszamy do zapoznania się z dwoma poprzednimi artykułami i zapraszamy do trzeciej części!

Co powiecie o feriach na sportowo? To pierwsza tego typu rekomendacja. Sportowych wrażeń dostarczy w tym roku MOSiR Mysłowice (ul. Bończyka 32a), gdzie przez dwa tygodnie, zarówno dzieci jak i dorośli, będą mogli skorzystać ze sportowych atrakcji. To dobry moment, by nauczyć się tańca, jazdy na rolkach, czy wziąć udział w turnieju piłki halowej oraz siatkówki. Ze względu na pandemię, uczestnicy zajęć będą zobowiązani do przedstawienia wymienionych w regulaminie dokumentów, w tym podpisania oświadczenia Covid. Wszelkie informacje oraz rozpiskę zajęć znajdziecie pod wskazanym linkiem: 

Świętochłowice mają dla was propozycje zajęć związanych z historią. Muzeum Powstań Śląskich (ul. Wiktora Polaka 1) organizuje zajęcia, które potrwają od 15 do 25 lutego a koszt pojedynczych warsztatów to 10 złotych. W programie m.in. powstańcze opowieści, podczas których można będzie zwiedzić schron bojowy nr 39 Obszaru Wojennego „Śląsk”, turniej gier planszowych oraz bal przebierańców, którego tematem przewodnim będą stroje regionalne z całego świata. Zapisy odbywają się pod numerem tel. 32 24 52 388.

Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie Muzeum: https://www.muzeumpowstanslaskich.pl/pl/o-muzeum/wydarzenia/370.

To już ostatnie rekomendacje, które proponujemy w te ferie zimowe. Mamy nadzieję, że znaleźliście coś dla swoich maluchów. Przypominamy, że wciąż panuje pandemia, stąd prosimy o przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz regulaminów, które obowiązują podczas udział w poszczególnych zajęciach i dbanie o swoje zdrowie. 

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię