Bezpłatne konsultacje w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

0
117

W tym miesiącu Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaplanował darmowe porady dla osób, które planują biznes, ale także dla tych, którzy swój biznes już mają! W planach warsztaty i spotkania dla lokalnych przedsiębiorców. Jak się zapisać? 

W czerwcu można skorzystać z bezpłatnych konsultacji, które przeprowadzane są przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Spotkania będą dotyczyły marketingu, biznesu, księgowości, prawa i pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie działalności. Wszyscy chętni muszą się pośpieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona! 

Jak zapisać się na spotkanie w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości? 

Osoby, które chcą wziąć udział w takich konsultacjach, muszą zapisać się na nie pod adresem: https://inkubator-dabrowa.pl/harmonogram-doradztwa/. W krótkiej ankiecie, składającej się z czterech etapów, należy podać usługi, które świadczymy, odpowiadający nam dzień, godzinę spotkania, dane oraz potwierdzenie.  

W ramach czerwcowych spotkań zaplanowane zostały także dwa spotkania. Pierwsze z nich odbędzie się 15 czerwca (17:00-19:00) w kawiarni Ale Kava przy ul. Warszawskiej 99 w Dąbrowie Górniczej, w ramach cyklu Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczości. Natomiast 22 czerwca Katarzyna Białas poprowadzi spotkanie Biznes Mixer. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 17:00-19:00 w pizzeri Walcowania na terenie Fabryki Pełnej Życia przy ul. Kościuszki 3. Ponadto, Marta Czapik 9 czerwca od 10:00 do 12:30 oraz 20 czerwca od 14:00 do 15:30 poprowadzi zajęcia z obsługi Microsoft 365. 

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przy okazji konsultacji promuje także Pakiet Młodego Przedsiębiorcy, z którego skorzystać mogą wszystkie firmy, działające na terenie miasta krócej niż 5 lat. Program scala wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Są to np. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracja i uruchomienie działalności, umożliwienie pozyskania dotacji unijnych etc. Więcej o samym programie oraz konsultacjach można dowiedzieć się z linku poniżej: