Zbiórka na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji zwierząt

0
152

Tragiczne wydarzenia w Turcji zatrzymały życie w państwie na kilka dni, a serca ludzi na całym świecie ścisnęły się z bólu i współczucia. Grupa wolontariuszy z Katowic zainicjowała zbiórkę dla naszych czworonożnych przyjaciół. Nie bądźmy obojętni!

Tragiczna katastrofa, która miała miejsce w na początku lutego w Turcji i Syrii uniosła życia ponad 50 000 ludzi. Życie setek tysięcy mieszkańców regionu było zmienione na zawsze. Do Turcji zaczęła spływać ogromna pomoc z różnych części świata. Swoją cegiełkę do tego dokładają obecnie wolontariuszy z Katowic, którzy gotują ciepłe posiłki w regionie Elbistan dla tych, których dotknęła tragedia. Jednak na tym ich zaangażowanie się nie kończy. Dobrodzieje, jednak nie mogli przejść obojętnie wokół życia zwierząt, których w Turcji jest ogromna ilość. 

Alina wraz z pozostałymi wolontariuszkami rozpoczęły zbiórkę dla zwierząt poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji we współpracy z organizacją “Haydiko”, która się zajmuje wydobywaniem i ratowaniem zwierząt z gruzów budynków. Gorąco zachęcamy do wpłacania darowizny na rzecz zbiórki pod tym adresem. ”Udało im się stworzyć miejsce, gdzie leczą oraz zajmują się tymi zwierzętami. Potrzeby tego miejsca są ogromne. Wspólnie z dziewczynami bardzo chcemy pomóc organizacji „Haydiko” w ich pracy oraz pomocy, której udzielają codziennie potrzebującym zwierzakom.” – tak zwraca się o pomoc twórca zbiórki.

W ramach zebranych pieniędzy będą zakupione środki czystości, karma dla psów i oraz kotów, żwirki dla kotów, opatrunki oraz leki. Zbiórka kończy się 1 kwietnia.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię