Zagłębiowski Maraton Nauki

0
58

Wejdź na drogę edukacyjnej przygody w ramach Zagłębiowskiego Maratonu Nauki! Głównym warunkiem uczestnictwa jest chęć nauki i obecność – to nie wyścig o czas czy wiedzę, tylko spotkanie miłośników rozwoju! Sprawdź, co oferuje Akademia Humanitas!

Zagłębiowski Maraton Nauki – to seria wydarzeń naukowych – warsztatów i wykładów podzielonych na 6 tematycznych bloków tygodniowych. Oferta jest na tyle szeroka, że wszyscy, niezależnie od wieku, znajdą coś interesującego dla siebie.  To ciekawa alternatywa dla wydarzeń pod egidą Europejskiego Miasta Nauki, które również są organizowane w podobnym terminie.

Poniżej przedstawiamy plan wydarzeń:

  • Tydzień I – 26.02.-03.03.2024. Różnorodność w zarządzaniu z elementami prawa.
  • Tydzień II – 04.10.03.2024. Rozwój nowych technologii, narzędzi informatycznych opartych na sztucznej inteligencji. 
  • Tydzień III – 11-17.03.2024. Pedagogika i jej subdyscypliny  – nauka w służbie praktycznej wiedzy.
  • Tydzień IV – 18-24.03.2024. Światowy tydzień mózgu.
  • Tydzień V – 02.07.04.2024. Światowy dzień autyzmu
  • Tydzień VI – 08-14.04.2024. Lecznictwo, terapia, prowadzenie zdrowego trybu życia – profilaktyka i zdrowe odżywianie.

Prelegenci przedstawią mnóstwo interesujących zagadnień m.in.: raport o pozycji przedstawicieli generacji Z na rynku pracy, dyskusja na temat “buntu” maszyn, “podróż” do mózgu naukowca, rozmowy na temat autyzmu i obalanie mitów z nim związanych oraz wykłady, w sposób bezpośredni odpowiadające na pytanie dotyczące naszego zdrowia. 

Ze wszystkimi szczegółami można zapoznać się na stronie Akademii Humanitas. Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach. 
Zagłębiowski Maraton Nauki to projekt Akademii Humanitas, który uzyskał dofinansowanie ze środków budżetu Państwa, przyznanych Akademii Humanitas przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu pn. Społeczna odpowiedzialność Nauki II.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię