Zabrzański Biznesplan

0
103

Do 31 stycznia mieszkańcy Zabrza mogą składać wnioski z pomysłami na własny biznesplan. To wszystko w ramach konkursu pt. „Zabrzański Biznesplan”. Do wygrania są nagrody pieniężne, ale nie tylko laureaci mogą wygrać pomieszczenia pod własną działalność gospodarczą, obsługę prawną i podatkową, a także coaching biznesowy.

Poprzez projekt Miasto Zabrze ma na celu wspieranie rozwoju mieszkańców oraz ich przedsiębiorczości i aktywności. Projekt będzie składał się z dwóch etapów. Pierwszy z nich obejmie składanie wypełnionych formularzy konkursowych, w których zawarty będzie biznesplan. Musi on spełniać wszystkie wytyczne, które zostały określone w regulaminie konkursu. 

Drugi etap będzie sprawdzeniem nadesłanych pomysłów na biznes, które będą ocenione pod względem formalnym i merytorycznym przez powołaną kapitułę konkursu. Finaliści zostaną wyłonieni podczas uroczystej gali wręczenia nagród. Zwycięzcy mogą liczyć na świetne nagrody, np. gotówkę, pomieszczenie pod działalność gospodarczą, obsługę prawną i podatkową, a także coaching biznesowy. 

To już 9. edycja tego konkursu. W roku 2020 odbył się 8. finał Zabrzańskiego Biznesplanu, a pula nagród wyniosła 200 tys. złotych. W tym roku organizatorzy na stronie internetowej miasta podają podobną sumę, dlatego warto zgłosić swój pomysł, by powalczyć o lepszy start na swoją działalność. Fundatorami nagród są organizacje wspierające, czyli firmy i instytucje, działające od lat na rynku biznesowym. 

Więcej informacji, dotyczących konkursu można uzyskać w Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, mieszczącym się w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 3 lub pod numerem telefonu: 32 27 39 775. Regulamin konkursu znajduje się pod artykułem na stronie miasta Zabrza. 

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię