“Z gwiazdami pod gwiazdami”, czyli Superkino na dachu galerii Supersam

0
99

W każdą środę w okresie 02.08.2023 – 16.08.2023 Galeria Supersam w Katowicach, zaprasza wszystkich miłośników kina na wspólne oglądanie wybranych filmów w tegorocznej edycji “Superkina na dachu”. 

*2 sierpnia – “Elvis”

Historia wieloletniej relacji Elvisa Presleya z Parkerem. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych  osób w życiu piosenkarza – jego żona Priscilla Presley.

*9 sierpnia – “A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”

Tym razem Claude i Maria będą świętować czterdziestolecie swojego małżeństwa. Na huczną imprezę ich cztery córki zaproszą całą rodzinę, łącznie z rodzinami ich mężów, z których każdy pochodzi z innego zakątka świata. Nie zabraknie rodzinnych konfliktów – ale i też prześmiesznych gagów.

*16 sierpnia – “Bezmiar”

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.

godzina: 20:00

miejsce: Supersam

Lipcowe pokazy cieszyły się ogromną popularnością i odwiedzone zostały przez liczne tłumy. Zapraszamy na emocjonujące dziełą wielkich reżyserów!