Sierpniowe atrakcje dla najmłodszych mieszkańców Gliwic

0
67

Miasto Gliwice oferuje możliwość przedłużenia wakacji dla tych, którzy zostają w mieście na lato, lub którym letniego wypoczynku jest po prostu za mało. Sprawdźcie atrakcje, które zabiorą rodziny w niezapomnianą sierpniową przygodę!

Sierpień to miesiąc, kiedy miasto rozkwita życiem, oferując mnóstwo atrakcji dla najmłodszych mieszkańców i gości. Czas zapomnieć o nudzie, doznać radości, zabawy i edukacyjnych przygód, które zapewnią najmłodszym niezapomniany czas.

Centrum Kultury Victoria  zaprasza młodych gliwiczan na Kulturalne Podwórka. Czekają ciekawe warsztaty i doskonała zabawa na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się w każdą wakacyjną sobotę od godz. 11.00 do 14.00.

Plan zajęć wygląda następująco:

  • 5 sierpnia, CH Forum, ul. Lipowa 1, tworzenie lampionów, warsztaty rękodzielnicze, animacje. 
  • 12 sierpnia, plac przed ZSP nr 5, ul. Kozielska 39, dzielnica Wojska Polskiego, tworzenie witraży, warsztaty rękodzielnicze i animacje. 
  • 19 sierpnia, boisko przy ZSP nr 3, ul. Asnyka, Trynek, malowanie kubeczków, warsztaty rękodzielnicze i animacje. 
  • 26 sierpnia, plac przed ZSO nr 8, ul. Syriusza 30, Kopernik, warsztaty rękodzielnicze, tworzenie ozdobnej doniczki, animacje. 

Mali miłośnicy kreskówek będą zadowoleni kinem plenerowym, gdzie będą mogli obejrzeć “Krainę smoków”, “Pszczółkę Maja: Miodowe Igrzyska” oraz “Jaskiniowca”. 

Rozruszać ciało po siedzących zajęciach można będzie razem z Miejskim Zarządem Usług Komunalnych, które poprowadzą zajęcia sportowe. Dzieciaki będą mieli do wyboru zajęcia z piłki nożnej, koszykówki oraz tenisa.

Najbardziej ciekawskich Stowarzyszenie GTW zaprasza na COOLturalne Wakacje 2023 podczas których, młodzi zmierzą się z eksperymentami, zagadkami, quizami, wycieczkami oraz innymi atrakcjami. 

Sierpniowa oferta zawiera jeszcze wiele atrakcji, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Zapraszamy odwiedzić stronę Miasta Gliwice aby zapoznać się z pełną ofertą. Sierpień w Gliwicach jest pełen magii, a dla dzieci oferuje niezapomniane atrakcje, które rozweselą serca i wypełnią dni uśmiechem. Zachęcamy rodziny do wzięcia udziału w tych wspaniałych wydarzeniach i wspólnego tworzenia pięknych wspomnień.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię