Weekendowy kurs bachaty z Krissem i Natalią w Raciborskim Centrum Kultury

0
73

Rozpalający zmysły rytm, pełne pasji układy i głęboko zakorzeniona historia – witajcie w fascynującym świecie bachaty! Odkryj radość i zmysłowość w rytmach bachaty razem z Raciborskim Centrum Kultury! Czas opanować taniec, który porusza ciała i serca w niepowtarzalny sposób!

Raciborskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na dwudniowy kurs bachaty prowadzony przez mistrza Polski w bachacie Krissa i jego partnerkę Natalię w dniach 16-17 września (sobota i niedziela) w RCK RDK, ul. Chopina 21. Łącznie kurs będzie liczył 8h zegarowych. W sobotę od godz. 15:00 z przerwami. W niedzielę od godz. 10:00. Na zakończenie pierwszego dnia warsztatów odbędzie się potańcówka bachatowa tylko dla uczestników kursu.

DLA KOGO KURS: dla osób średniozaawansowanych, zarówno par jak i singli
Będziemy starać się zachować parytet: połowa uczestników kobiety, połowa mężczyźni. Liczba miejsc ograniczona!!!

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ: Bachaty z elementami bachaty sensualnej, nauka kombinacji w parze (zmiany w parach)


Kursy poprowadzą doświadczeni instruktorzy Bachaty, którzy zwiedzili niemało państw, aby podszkolić się temu pięknemu tańcu. KRISS & NATALIA – będąc kilka lat parą w życiu, postanowili również w tańcu pójść za głosem serca i połączyć swoje siły, aby móc dzielić z Wami swoją miłość oraz pasję do tańca zmysłów – Bachaty Sensual.

Mając kilkuletnie doświadczenie instruktorskie, oboje podróżowali nauczając w wielu krajach w Europie na licznych warsztatach oraz prestiżowych festiwalach (Francja, Anglia, Holandia, Izrael, Portugalia, Norwegia itd.) . Oboje cechuje silna charyzma i spora dawka humoru co sprawia, że zajęcia które prowadzą, to nie tylko ogromna doza techniki tanecznej ale również niezła zabawa.

CENA: Koszt za kurs 140 zł od osoby, 280 zł od pary (17,5 zł za 1h). Wpłaty przyjmowane są w kasie RCK RDK, ul. Chopina 21. Tylko wpłata gwarantuje miejsce na kursie.
Godziny pracy kas:
pon-nieczynna
wt: 9:30-15:00
śr,czw, pt: 8:30-14:00

*w przypadku małej liczby zgłoszeń, kurs może zostać odwołany

DO KIEDY: 31 sierpnia (czwartek)

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię