Lato z biblioteką w Sosnowcu

0
84

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zadbała o to, by żadne dziecko nie zaznało nudy w to lato. W wakacyjnym projekcie o entuzjastycznie brzmiącej nazwie „Mogę być… kim tylko chcę, czyli lato z biblioteką” sosnowiecka biblioteka zaprasza dzieci na cotygodniowe seanse.

W repertuarze zobaczyć można największe kreskówkowe hity ostatnich lat, opowiadające o dążeniu do realizacji swych marzeń. Pokazy odbywają się w każdy wtorek sierpnia o godz. 11.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Najmłodsze dzieci proszone są o przyjście z opiekunami. 

Repertuar:

8.08 – Kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie, członkowie złodziejskiej ekipy zostają złapani, ich lider zawiera umowę z władzami, obiecując, że zarówno on, jak i jego przyjaciele, staną się przykładnymi obywatelami. Jednak, mimo nadzoru mentora – aroganckiej (ale uroczej!) świnki morskiej, rabusie planują kolejny skok. Problemy zaczynają się, gdy gangsterzy odkrywają, że bycie dobrym, lubianym i pomocnym przynosi dużo radości. Czy to oznacza koniec ich zbrodniczej kariery?

22.08 –  Miś koala i gwiazdorska obsada jego teatru, pragną wystąpić na wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie w olśniewającym mieście Redshore. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła… Czy pogrążony w żalu po stracie żony lew dołączy do koali, słonicy, goryla, świnki i jeżozwierzycy, by wspólnie przygotować muzyczne widowisko wszech czasów?

29.08 – Kochany przez wszystkich, uwielbiający mleko, awanturniczy i nieustraszony kocur powraca w nowej przygodzie! Gdy bohater orientuje się, że stracił już osiem z dziewięciu kocich żyć, postanawia odzyskać je wszystkie. Dlatego zapuszcza się do Czarnego Lasu, by odnaleźć mityczną Gwiazdkę Życzeń i przeżyć swoją najzuchwalszą przygodę. Czy dzięki pomocy przebojowej kociej partnerki i gadatliwego pieska o złotym sercu kocurowi uda się osiągnąć upragniony cel?

Gorąco zapraszamy do obejrzenia niesamowitego filmu w przyjemnej atmosferze!