Warsztaty taneczne High Heels w Raciborskim Centrum Kultury

0
46

Raciborskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty HIGH HEELS czyli tańca na obcasach z instruktorką i choreografką Zespołu Tanecznego SKAZA Martyną Tucką. Kroki, które podbijają nie tylko parkiet, ale także pewność siebie – odkryj świat tanecznych wyzwań w obcasach!

SKAZA składa się z solistów oraz kilkunastu grup, w których tańczy ponad 200 tancerzy od 5. do 45. roku życia. Zespół szkoli się w takich technikach tanecznych jak taniec klasyczny, taniec jazzowy, taniec współczesny i street dance. Zespół zdobywa nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach i turniejach tanecznych.

Styl high heels to zmysłowy taniec na wysokich obcasach, pozwalający rozwinąć swoją pewność siebie. Na zajęciach poznamy technikę chodzenia w szpilkach oraz wspólnie poszukamy sensualnego ruchu, łącząc elementy techniczne z choreografią.

Zajęcia będą się odbywać w dniach 16-18 sierpnia na Sali kameralnej RCK RDK, ul. Chopina 21, w godz. 14:00- 15:30. Zapisy pod nr tel. 32 412 32 40. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca!Do świata wyjątkowych ruchów w rytmie uwodzicielskich kroków zapraszamy każdego powyżej 16 roku życia!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię