Weekend (na zakończenie lata) w Parku Śląskim

0
85

W minioną sobotę odbyła się impreza na zakończenie lata w Parku Śląskim a dokładnie w Kręgach Tanecznych (które są odremontowane) i na terenach przyległych. Co wydarzyło się podczas tej i innych imprez?

Tłumy uczestników oraz chętnych na wspólne tańczenie salsy pojawiły się na Kręgach Tanecznych w sobotę po południu. Oprócz tej głównej części na przyjezdnych czekała masa innych atrakcji. Dzieci mogły liczyć między innymi na warsztaty stomatologiczne, a dla dorosłych przygotowano wystawę Złombol, czyli coś dla wielbicieli zabytkowych pojazdów. 

Atmosfera była bardzo wakacyjna, a wszyscy chętni bawili się na samym środku kręgów. Jeśli ktoś zgłodniał mógł skorzystać z food trucków, które oferowały zarówno pizze jak i inne fast foody, jak i również przepyszną kawę. Gdy już słońce zaszło na najwytrwalszych czekało kino plenerowe w uroczym klimacie parku i stawu.

PSIARATON, czyli bieg psów z ich właścicielami to prawdziwa petarda! Na każdego zwierzaka czekała fotobudka czy tor przeszkód. Dla zmęczonych psiaków czekał nawet mini basen!

Ostatnim wydarzeniem w miniony weekend był Muzyczny Bukiet Róż, który miał również swój ostatni występ w tym sezonie. Pomimo burzy która rozpoczęła się na chwilę przed występem nie odwołano wydarzenia. W tym dniu wystąpili absolwenci Akademii Muzycznej, którzy przygotowali repertuar z muzyka klasyczną jak i filmową. 

Zdjęcia: archiwum prywatne