Wakacje z nauką angielskiego dla najmłodszych

0
103

Język angielski opanował świat, dlatego musimy kształcić swoje dzieci już od najmłodszych lat. Darmowe wakacyjne warsztaty dla dzieci w wieku 5-9 lat są doskonałym wyborem. Ilość miejsc ograniczona.

Wakacyjne warsztaty z elementami języka angielskiego dla dzieci w wieku 5-9 lat zaczną się 6 lipca 2022 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu (ul.3 Maja 91a). 

Ilość miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja telefoniczna pod numerami: 32 278 08 02 lub 531 614 667. Lektorka w odpowiednio dobranej tematyce zadba o rozwój umiejętności pracy w grupie poprzez zabawę w języku angielskim.

Wakacyjne warsztaty z ProfiLingua to zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym, prowadzone na podstawie autorskiej metody SMILE.

Założenia metody SMILE:

Skill-oriented –  rozwijanie różnych umiejętności – maluchy skupiają się najpierw na słuchaniu i mówieniu, a dopiero później na czytaniu i pisaniu. Odpowiednio dobrane prace projektowe, pozwalają dzieciom na większe zaangażowanie i rozwój umiejętności nie tylko językowych.

Multi-sensory – wykorzystywanie wszystkich zmysłów – im więcej zmysłów pracuje podczas nauki, tym bardziej zaangażowany jest mózg. Dlatego młodsze dzieci dużo śpiewają i ruszają się, a starsze dzieci tworzą wieloetapowe projekty, odkrywając przy tym swoje style uczenia się.

Intelligence-building – rozwijanie inteligencji – inspirujemy się wiedzą z zakresu neurodydaktyki, dlatego nasze zajęcia są naprawdę przyjazne mózgowi. Dodatkowo, uczymy dzieci i młodzież jak samodzielnie zdobywać wiedzę z innych dziedzin nauki za pomocą języka obcego.

Long-term storage – pozostawanie w pamięci – najtrwalej zapamiętuje się słowa poznane w kontekście. Dlatego maluchy utrwalają poznane wyrażenia w zabawie, a starsze dzieci tworzą własne scenki sytuacyjne i projekty, budując znany sobie kontekst (np. gier komputerowych czy popkultury).

Exciting – ekscytacja i dobra zabawa – Budujemy pozytywne skojarzenia, związane nie tylko z językiem obcym, ale i z samą nauką.

Nauka języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna, dlatego im wcześniej zaczniecie, tym lepiej.

Harmonogram:

6 lipca 2022 oraz 13 lipca 2022

godz. 10.00-11.00 – grupa 1

godz. 11.00-12.00 – grupa 2

Wstęp bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona.