Wakacje w mieście? Park Śląski zachęca do spacerów

0
124

Podczas tegorocznego lata, Park Śląski wznawia inicjatywę z poprzednich lat i ponownie ogłasza, że w lipcu i sierpniu powróci Śniadanie na trawie. W każdą sobotę Park zaprasza do Rosarium, by spędzić aktywnie czas na łonie przyrody .

Park Śląski, z powodu dużego zainteresowania, rozpoczął wakacje cotygodniowymi śniadaniami na trawie w Rosarium. Atmosfera jest jedyna w swoim rodzaju. Pomiędzy ćwiczeniami i jogą jest też czas na spróbowanie specjałów lokalnych dostawców. Wstęp jest darmowy.

Klimat jest jedyny w swoim rodzaju. Dlatego też, każdy mieszkaniec województwa śląskiego powinien choć raz przyjechać na to specjalne wydarzenie. Impreza jest zarówno odpowiednia dla dzieci jak i osób starszych. Wydarzenie zaczyna się o  9.00 i trwa do 16.00. W każdą sobotę od czerwca do września na uczestników czeka, oprócz jogi, fitness oraz pilates pod okiem doświadczonych trenerów.

Na rodziców z dziećmi czeka masa atrakcji, takich jak animacje czy konkursy z nagrodami. Jeśli ktoś nie przepada za ćwiczeniami, pozostaje ogromny wybór przysmaków kuchni wegetariańskiej i ekologicznej. 

“Fundacja Park Śląski” daje seniorom możliwość uczestniczenia w animacjach dla dzieci. Seniorzy dają z siebie wszystko i dzielą się inspirującymi historiami oraz zachęcają do wspólnej zabawy.

Punkt wymiany roślin to kolejny przystanek na mapie atrakcji. Miłośnicy roślin na pewno znajdą dla siebie coś interesującego.

Wydarzenie darmowe, start o godzinie 9.00 w Rosarium.

fot. Lucyna Nenow Dziennik Zachodni