Targi Pracy i Edukacji w Jaworznie

0
128

10 maja przy ul. Grunwaldzkiej 80 w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, odbędą się Targi Pracy i Edukacji, które kierowane są dla mieszkańców, ale także osób, które przybyły do miasta z Ukrainy.

Targi Pracy i Edukacji to duże wydarzenie, które odbędzie się w Jaworznie w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS już 10 maja w godzinach 10:00-16:00. Celem eventu jest zwiększenie świadomości o rynku pracy, ale także bezpośrednia pomoc mieszkańcom w odnajdywaniu nowych ofert zatrudnienia. 

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do osób, które poszukują zarobku, ale także dla tych, którzy planują dalszą drogę edukacyjną. Na miejscu dostępny będzie również punkt informacyjno-kontaktowy dla osób z Ukrainy, aby one również mogły skorzystać z oferty wydarzenia i zdobyć pracę lub dowiedzieć się o możliwościach edukacyjnych w Polsce.

Co zostało przewidziane w programie? Pozycji jest kilka, a jedną z nich jest m.in. oferta Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie, prelekcje tematyczne oraz oferta Agencji Zatrudnienia i Ośrodków Edukacyjnych. Na targach odbędą się także prezentacje pracodawców oferujących nie tylko pracę, ale także praktyki oraz staże. Przedstawiona zostanie również oferta miejskich szkół ponadpodstawowych, uczelni z województwa śląskiego oraz prezentacja Centrum Kształcenia Zawodowego.

Wejście na Targi jest bezpłatne. Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: edukacja@um.jaworzno.pl lub pod numerem telefonu: 32 61 81 754.

Źródło zdjęcia: UM Jaworzno