Talent Days w Katowicach

0
109

Niesamowite ważne wydarzenie dla osób, które jeszcze nie odnalazły swojej ścieżki karierowej, odbędzie się w Katowicach w październiku. Talent Days to doskonała okazja, żeby otrzymać pracę marzeń w międzynarodowej korporacji!

Od 2012 roku Talent Days pomaga studentom, absolwentom i młodym specjalistom znaleźć wymarzoną pracę, staż czy praktykę. Tegoroczna edycja odbędzie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym 11 października w godzinach od 10:00 do 16:00. Organizatorzy przygotowali kilka ciekawych zajęć.

Między innymi, będzie możliwość skorzystania z metody Talent Match – każdy chętny może zarejestrować się w dedykowanej bazie danych, uzupełniając potrzebne informacje, a konsultanci skrupulatnie analizują oczekiwania aplikantów oraz pracodawców i dobierają perfekcyjne połączenie, aż w końcu, podczas osobistego spotkania, strony zweryfikują czy to był “perfect match”.

Uczestnicy Talent Days na targach będą mogli posługiwać się e-CV, czyli opaską, która nosi w sobie CV w formie elektronicznej, co ułatwi komunikację z potencjalnym pracodawcą podczas spotkań. 

Organizatorzy oferują liczne aktywności. Między innymi, konsultacje CV, które daje szansę na zweryfikowanie poprawności dokumentu aplikacyjnego przez specjalistów i ewentualne dopracowanie szczegółów tak, aby zainteresować każdego pracodawcę. Strefa foto oferuje bezpłatne profesjonalne zdjęcia, które można umieścić w CV. Nie zabraknie okazji na zdobycie nowych umiejętności – po wzięciu udziału w licznych warsztatach, uczestnicy otrzymują certyfikat, który można dołączyć do CV. 

Talent Days otwiera swoje drzwi dla wszystkich studentów i absolwentów uczelni wyższych na Śląsku i w Polsce, ale również tych, którzy po prostu szukają swojego sposobu na rozwój osobisty. Dodatkowe informacje można sprawdzić na stronie organizatora. Zachęcamy do znalezienia swojego “perfect match”!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię