Świąteczny prezent dla czworonoga

0
92

Od 1 do 31 grudnia trwa Wielka Akcja Charytatywna, organizowana przez Maxi Zoo w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z Fundacją Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią. Jeśli jesteś miłośnikiem czworonogów, to coś dla Ciebie!

Święta to czas radosny nie tylko dla nas, ale również dla naszych futrzastych przyjaciół. Należy jednak pamiętać, że nie każdy pies czy kot może cieszyć się ciepłym domem w okresie świątecznym. Warto zastanowić się, jak możemy wesprzeć także te zwierzaki, które dopiero czekają na kochającą rodzinę.

Maxi Zoo Polska i Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią połączyły siły w świątecznej akcji – „Wspólnie dla zwierząt”.

Jak można pomóc? Należy wyszukać kartkę z marzeniami zwierząt na świątecznej choince w sklepach Maxi Zoo w czasie trwania zbiórki, następnie kupić wymienione produkty i położyć je pod choinką. Po zakończeniu akcji pracownicy sklepu uroczyście przekażą wszystkie podarunki podopiecznym schroniska, spełniając ich marzenia.

„Nie czekaj. Spraw, by radosnemu mruczeniu, wesołemu szczekaniu i energicznemu merdaniu ogonem nie było końca. Kiedy w Wigilijny wieczór zwierzaki przemówią, na pewno opowiedzą o Twoim dobrym sercu!” – można przeczytać na stronie wydarzenia.
Oprócz tego jest szansa spotkać się z czworonogami osobiście. W dniu 10 grudnia od godziny 10.00 w sklepie Maxi Zoo przy ul. Armii Krajowej 5 w Wodzisławiu Śląskim zjawią się zwierzaki wraz z opiekunami. Będzie można poznać członków fundacji oraz ich podopiecznych. „Kociaki i psiaki też lubią dostawać prezenty, i choć najlepszym prezentem byłby dla nich kochający dom, to staramy się, by czas pobytu u nas był dla nich szczęśliwy.” – wyjaśniają opiekunowie.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię