Sławkowskie marsze na orientację

0
125

Miasto Sławków zaprasza już 17 września na kolejne edycje marszów na orientację Sław-Ino i Harc-Ino. Otwarcie biura zawodów nastąpi o 8:30 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ulicy Niwa 45. 

W Sławkowie marsze na orientację to już coroczna impreza, w której ochoczo bierze udział mnóstwo osób, a szczególnie uczniowie miejskich szkół. O takich zawodach pisaliśmy jakiś czas temu artykuł. Urząd Miasta Sławków w tym roku organizuje kolejne marsze, czyli Sław-Ino oraz Harc-Ino. Całe Wydarzenie odbędzie się 17 września br. od godziny 8:30. Punktem Startowym jest Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Sławkowie przy ul. Niwa 45. 

To okazja, by w dobrym towarzystwie przemierzyć z mapą i kompasem malownicze sławkowskie lasy. W tym roku zorganizowano dwie kategorie marszów, tj. Sław-Ino oraz Harc-Ino. W pierwszej kategorii zaplanowano trzy trasy marszowania. Pierwszą z nich jest trasa rodzinna dla osób z dziećmi, drugą trasa młodzieżowa, a trzecią trasa otwarta. Natomiast w kategorii Harc-Ino mogą wystartować zuchy, harcerze i harcerze starsi, wędrownicy oraz instruktorzy. 

W tym roku Urząd Miasta Sławków organizuje marsze na orientację we współpracy m.in ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Wspierania Rozwoju Miasta Sławków, Związkiem Drużyn “Złota Ósemka” w Sławkowie, Harcerskim Klubem Turystycznym, “Złoty Autyzm” w Sławkowie, Centrum Edukacji Ekologicznej i Kulturowej oraz Prolno – proffesional orienteering event. 

Zachęcamy do odwiedzenia portalu miasta, gdzie znajduje się więcej informacji: 

https://www.slawkow.pl/marsze-na-orientacje-v3