Rodzinna niedziela w Sławkowie – turniej piłki nożnej oraz samochody retro

0
104

W niedzielę 18 września Dolina Białej Przmeszy w Sławkowie znowu ożyje. Burmistrz miasta Rafał Adamczyk zaprasza na Jesienny Turniej Piłki Nożnej, a organizacja Road Falcon Sławków na retro niedzielę, czyli zlot samochodów i motocykli klasycznych. Kiedy i gdzie odbędą się wydarzenia? Zapraszamy do przeczytania artykułu. 

Dolina Białej Przemszy to nowa inwestycja miasta, która ma stać się miejscem rozrywki, spotkań kulturalnych oraz takich wydarzeń jak te dwa, które odbędą się już 18 września br. Pierwszym wydarzeniem jest turniej piłki nożnej, na który serdecznie zaprasza Burmistrz Rafał Adamczyk. Sportowe wydarzenie odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Młyńskiej. Od 10:00 zagrają grupy dziecięce i młodzieżowe, natomiast o godzinie 14:00 rozpocznie się turniej rodzinny. Zawodnicy będą grać o Puchar Burmistrza Miasta Sławków. 

Jest wciąż okazja, aby zgłosić swoją drużynę do tych zawodów. Ważne jest to, że podczas meczy na boisku w jednej drużynie gra 6 zawodników w tym 3 zawodników do 15 roku życia. Zgłoszenia odbywają się pod numerem telefonu: 608 241 251. 

Na drugie wydarzenie zaprasza organizacja Road Falcon FG Sławków, a będzie nim zlot samochodów oraz motocykli klasycznych oraz koncert zespołów Styxx, Moonshiners orad Wind Down. Zlot odbędzie się na boisku rekreacyjnym zaraz obok Stadionu Miejskiego w Sławkowie. Ponadto organizatorzy przewidują atrakcje dla dzieci oraz rodzinny grill