PupiLove Targi

0
42

Jeśli posiadasz psa lub kota, i chcesz poznać nowych producentów lub wystawców – znanych i lubianych marek, które oferują unikalne produkty dla zwierząt, zapraszamy na targi PupiLove w Libero Katowice.

Targi PupiLove to wspaniała okazja by rozpieścić swoich podopiecznych. Centrum Handlowe Libero Katowice zaprasza wraz ze swoimi pupilami, by same mogły wybrać swoje nowe zabawki, smakołyki czy ubranka. Targi zaczynają się w niedzielę 7 kwietnia od 11:00 do 17:00 (Tadeusza Kościuszki 229, 40-600 Katowice). 

Wstęp oczywiście jest bezpłatny.

Na targach można zapoznać się z nowymi oraz znanymi markami, eksplorować oraz nabywać zdrowe przysmaki, przekąski i smakołyki. Dodatkowo, dostępne są różnorodne akcesoria zarówno do spacerów, jak i do użytku domowego, takie jak szelki, obroże, eleganckie ubranka, wygodne legowiska, kosmetyki dla psów i kotów, atrakcyjne zabawki, oryginalne gadżety oraz mnóstwo fantastycznych produktów ozdobionych motywami zwierzęcymi.

To wydarzenie znalazło wielu fanów w różnych miastach, od Wrocławia po Kraków czy Gdańsk. Na Targach można było zobaczyć wiele psiaków i kociaków, które chodziły po galerii bez smyczy i integrowały się ze sobą. To doskonałe wydarzenie dla miłośników futrzaków, by umilić im czas i obdarować je nowym przysmakiem czy szelkami. Jest to również świetna okazja dla właścicieli zwierząt, aby poznać się nawzajem, wymieniać doświadczeniami i skonsultować się z ekspertami w dziedzinie opieki nad zwierzętami. Po więcej informacji zapraszam na stronę: https://www.facebook.com/events/1439760783514946?ref=newsfeed

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię