Otwarte spotkanie firm członkowskich RIG w Katowicach

0
102

Spotkanie dla tych, którzy szukają inspiracji do założenia biznesu lub już ją mają, ale potrzebują nowych kontaktów. Zachęcamy do odwiedzenia Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej, która tego dnia będzie pełna przedsiębiorczych pomysłów!

Celem wydarzenia jest poszerzenie wiedzy na temat Regionalnej Izby Gospodarczej i Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej, a także kreowanie pola do dyskusji i nawiązywania kontaktów dla środowiska przedsiębiorców. Jest ono rganizowane pod patronatem Marcina Bazylaka – Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Tomasza Zjawionego – Prezesa RIG w Katowicach oraz Piotra Gila – Prezesa Rady Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. 

Na spotkaniu są mile widziane nie tylko firmy członkowskie RIG i ZIG, ale również wszyscy przedsiębiorca z regionu. W trakcie spotkania będą przedstawione Firmy Członkowskie RIG i ZIG, które w ostatnim czasie przystąpiły do izb. Nie zabraknie oczywiście sesji networkingu i luźnych rozmów przy poczęstunku, dlatego przygotujcie więcej wizytówek!

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 października o godzinie 17:00 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Bezpłatna rejestracja znajduje się na stronie pod linkiem. Liczba miejsc ograniczona.

Fabryka Pełna Życia jest największym przedsięwzięciem rewitalizacyjnym w Dąbrowie Górniczej. Jego celem jest metamorfoza śródmieścia. Obszar zmienia się w miejsce tętniące życiem, pełne zieleni, połączone z rejonem dworca kolejowego i Pałacem Kultury Zagłębia. Jego wielkim potencjałem, oprócz położenia w centrum miasta, są dawne hale fabryczne, które zmieniają swój dotychczasowy charakter na miejsce dla gastronomii, rekreacji, wydarzeń kulturalnych czy prowadzenia biznesu. Jest to miejsce szalonych imprez i spotkań towarzyskich, dlatego zapraszamy nie tylko w poszukiwaniach przedsiębiorczej wiedzy, ale i również w inne dni!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię