Młodzieżowa Akademia Demokracji Lokalnej w Bytomiu

0
80

Kolejne wydarzenie z cyklu szerzenia demokracji lokalnej odbędzie w Bytomiu. Młodzi obywateli spotkają się w ścianach Biura Promocji Bytomia, żeby porozmawiać na temat partycypacji i demokracji w kontekście swojej społeczności lokalnej.

Konferencja w Bytomiu — to trzecia z siedmiu stacjonarnych konferencji w ramach projektu Młodzieżowa Akademia Demokracji Lokalnej, którego celem jest umożliwienie spotkania młodych ludzi z decydentami mającymi bezpośredni wpływ na politykę młodzieżową w naszym regionie. 

Format spotkań otwiera dużo możliwości dla młodych i zaangażowanych obywateli. W ramach konferencji w Bytomiu młodzież będzie mogła porozmawiać na temat potrzeb i partycypacji młodzieży w Bytomiu, podyskutować na temat aktywności obywatelskiej w Bytomiu oraz dowiedzieć się od prezydenta miasta Mariusza Wołosza o tym, co Bytom oferuje młodzieży. Z pełnym harmonogramem konferencji można zapoznać się na stronie wydarzenia. Spotkanie, również zakłada działanie outdoorowe oraz ewaluację na koniec warsztatów. 

Konferencja odbędzie się Biurze Promocji Bytomia (ul. Rynek 7). Rejestracja otwiera się o 9:15.

Zapraszamy osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod adresem: https://forms.gle/3iEJXaFrBNa1uMYv9

Konferencja organizowana przez Instytut Roździeńskiego, a finansowana przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+.