Miejska Dżungla w centrum Katowic

0
80

Festiwal w stylu wege, który przypadł do gustu miejskim wyjadaczom znowu otwiera swoje zielone drzwi w samym centrum Katowic. Strefa designu, sety DJ-ów oraz niezapomniana atmosfera – jeżeli podoba wam się taki klimat to wpadnijcie do Spodka!

Inwazja zieleni zaplanowana jest na 13 sierpnia 2023 roku. Dżungla pochłonie tereny antresoli Spodka oraz zielone tarasy Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Wydarzenie jest oczywistym wyborem dla osób, które są zmęczone codzienną rutyną oraz betonowymi ścianami biurowców. Dzikie przestrzenie dżungli oferują szeroką ofertę barową i gastronomiczną, tak więc żaden drapieżnik nie zostanie bez posiłku. W strefie zakupów organizatorzy zadbają o to, aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Przestrzeń z roślinami Plant Market, Bazaru Ubrań Vintage dla milośników mody, Targ Lokalnych Produktów, Art & Design Zone czy Wellness Corner – wszystkie te rzeczy sprawiają, że Miejską Dżunglę uznaje się za wyjątkowe wydarzenie. Po męczących zakupach będzie można odpocząć w zielonej strefie relaksu.

Uzupełnieniem całego przedsięwzięcia będzie Klub Muzyczny, czyli scena, na której tematyczne prelekcje i spotkania autorskie przeplatać się będą z setami dj’skimi.

Zapraszamy odwiedzić zielony punkt na mapie Katowic i na jeden dzień zamienić szare dżungle z bloków na zielone dzikie dżungle!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię