LICYTACJE WOŚP RACIBÓRZ NA ALLEGRO

0
182

31. Finał WOŚP Racibórz zbliża się wielkimi krokami dlatego licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Allegro są dostępne dla każdego, kto chce się włączyć w działania akcji.

Jeśli chcesz włączyć się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, to Sztab WOŚP Racibórz serdecznie zaprasza do swoich licytacji na Allegro, gdzie można znaleźć wyjątkowe, kolekcjonerskie i niepowtarzalne przedmioty oraz usługi.

Wybór jest naprawdę szeroki: od wyjazdu na via ferraty w Dolomity, recital i gotowanie w Twoim domu, tort okolicznościowy, piękne rękodzieło, usługi beauty, tatuaż, sesje fotograficzne, biżuterię, po miejsce w drużynie siatkarskiej z olimpijczykami, treningi personalne, koszulki i piłki klubowe z autografami sportowców, intro nurkowe, zestawy kolekcjonerskie produktów raciborskich firm, bony podarunkowe, rodzinne zwiedzanie grodu, obrazy oraz gadżety WOŚP-owe, w tym napój „Pyrsk” w barwach WOŚP-u.

Zaglądajcie i licytujcie: https://allegro.pl/uzytkownik/wospraciborz

Licytacje potrwają do 29 stycznia 2023 (godziny zakończenia od 18:00 do 22:30).

Druga część licytacji zostanie przeprowadzona na żywo ze sceny raciborskiego rynku w dniu finału czyli w niedzielę, 29 stycznia. Licytacje poprowadzą Anna Kokolus – szefowa sztabu WOŚP Racibórz oraz wiceprezydent Miasta Racibórz Dawid Wacławczyk. Pierwsza tura licytacji rozpocznie się o 16:45, a druga o 17:35.

Zapraszamy serdecznie do udziału w atrakcjach, jakie przygotowane zostały na ten dzień. 

Szczegółowy program jest dostępny na stronie wydarzenia, na FB

Źródło: Raciborskie Centrum Kultury