Konkurs poetycki PODAJ FRAZĘ 2023

0
110

„Poezja to cień rzucany przez latarnie naszej wyobraźni”. Konkurs poetycki PODAJ FRAZĘ 2023. Sprawdźcie, jaka nagroda czeka zwycięzcę konkursu!

Konkursy poetyckie odgrywają istotną rolę w dziedzinie literatury i kultury. Mają one wiele znaczeń i korzyści zarówno dla poetów, jak i dla szerokiego grona czytelników.

Do udziału w konkursie zaproszeni są wszyscy autorzy, amatorzy i nie tylko, którzy do 15 lipca 2023 roku ukończyli 16 lat i nie ukończyli 36. roku życia i w nieprzekraczalnym terminie 15 lipca 2023 roku nadeślą na adres konkurs@instytutliteratury.eu poprawne zgłoszenie konkursowe. Pamiętać należy, aby umieścić w załączniku plik w formie .rtf, .odt, .doc lub .docx, a nazwa powinna być wg schematu “nazwisko imię, tytuł”. W treści maila powinna znaleźć się następująca klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Literatury w celu udziału w konkursie poetyckim „PODAJ FRAZĘ 2023”, w tym na ewentualną publikację mojego nazwiska jako laureata ww. konkursu” oraz dane osobowe (adres e mail, numer telefonu, datę urodzenia). W temacie pisma należy zawrzeć swoje imię i nazwisko oraz nazwę „PODAJ FRAZĘ 2023”, wg schematu: „PODAJ FRAZĘ 2023 – Imię Nazwisko”.

Dla najlepszych uczestników konkursu przewidziana została pula z nagrodami o wartości 10 000 złotych.

Zachęcamy do zapoznanie się z regulaminem konkursu pod podanym linkiem.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone we wrześniu 2023 przez jury. Zachęcamy wszystkich miłośników poezji do wzięcia udziału w konkursie. Życzymy wszystkim uczestnikom lekkiego pióra oraz powodzenia!

Konkurs dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach projektu „Program wsparcia współczesnej literatury niekomercyjnej przez Instytut Literatury” 

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię