Konferencja Nowy Przemysł 4.0

0
35

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym, w tętniącym życiem miasteczku konferencyjnym, rozbrzmiewają dzwony przemysłu. Wydarzenie to stanowi kolejny krok długoletnich wysiłków zmierzających do przekształcenia tradycyjnego przemysłu w pełni cyfrowy ekosystem.

Konferencja Nowy Przemysł 4.0. – to kolejna odsłona wydarzenia ukierunkowanego na technologiczną modernizację polskiego przemysłu, które otworzy swoje bramy dla największych firm produkcyjnych w dniach 3-4 października 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Program konferencji składa się z debat panelowych na tematy ogólno obszarowe, takie jak: energia odnawialna dla przemysłu, dane i zarządzanie produkcją, cyberbezpieczeństwo, Inwestycje i inne. Zaplanowano również panele poświęcone poszczególnym branżom – sektor motoryzacyjny na zakręcie i nowoczesne technologie w obróbce metali. Na zakończenie konferencji przygotowano rozdanie nagród. Podczas Gali “The Best of Industry 4.0” zostaną nagrodzone firmy, które korzystają z najbardziej innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych. 

Jako prelegent podczas konferencji wystąpi Maciej Malik – prezes zarządu stowarzyszenia Instytut Roździeńskiego oraz Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości – inicjatywy, która powstała, żeby wzmacniać kompetencje i konkurencyjność przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Polski, poprzez wspieranie ich transformacji w kierunku przemysłu 4.0.

Zapraszamy na spotkanie w gronie zarządzających przedsiębiorstwami przemysłowymi i produkcyjnymi, a przede wszystkim – praktyków: dyrektorów produkcji, inżynierów wszelkich specjalności, wdrożeniowców, innych specjalistów na co dzień realizujących ideę Przemysłu 4.0.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę konferencji.