Kolorowe szaleństwo w Tychach!

0
119

Impreza poświęcona kolorom – Holi Święto Kolorów – kolejny raz zawita do Tychów. Zabawie można będzie się oddać w parku Jaworek w Tychach. Sprawdźcie, co czeka na uczestników imprezy. 

Tradycja obchodzenia święta przeniosła się do zachodniego świata z Indii, gdzie ludzie świętowali nadejście wiosny. Szybko rozpowszechniła się ona na całym świecie i obecnie imprezy poświęcone świętu kolorów są bardzo popularne. Jednak nie tylko młodzież bierze w nim udział, coraz częściej można podczas imprezy spotkać seniorów czy dzieci. Inauguracja tego święta w Polsce odbyła się na Przystanku Woodstock w 2013 roku. 

Aby pomóc ludziom oderwać się od szarej nudy, organizatorzy imprezy przygotowali aż 9 kolorów proszku. Jest on bezpieczny dla zdrowia i zazwyczaj dla ubrań – przygotowuje się go z naturalnego talku, mąki kukurydzianej i barwników. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach. Imprezie będą towarzyszyć muzyczne sety DJ’ów, a na uczestników będzie czekać kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary i bazooki CO2.

Wydarzenie odbędzie się 20 sierpnia w parku Jaworek w Tychach przy ulicy Kopernika 42. Początek jest zaplanowany na godzinę 15:00, a koniec nastąpi o godzinie 19:00. Wejście na Święto Kolorów jest bezpłatne, a emocje, towarzyszące podczas zabawy, z pewnością zostaną z Państwem na zawsze!

Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków na teren imprezy!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię