Joga Życia w centrum Katowic

0
141

Zrób coś dla siebie, dla swojego umysłu i ciała. Zadbaj o swoje zdrowie i przyjdź w niedzielę na Tarasy Spodka, zabierz ze sobą matę lub grubszy koc, wygodne ubranie i pozytywne nastawienie. Resztą zajmie się niezastąpiona ekipa Jogi Życia. 

Joga to tak naprawdę dawny systemem filozofii indyjskiej, który bada relację między ciałem a umysłem. To doskonały sposób na relaks i wyciszenie się. Regularne uprawianie jogi może przynieść wiele korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Pomaga wzmocnić mięśnie, poprawić elastyczność ciała, a także zwiększyć odporność na stres. Wprowadza nas w stan wewnętrznego spokoju i harmonii, co pozytywnie wpływa na nasze relacje z innymi ludźmi. Joga to również doskonała forma aktywności fizycznej, która pozwala na spalenie kalorii i utrzymanie zdrowej sylwetki. 

Założycielami Jogi Życia są Małgosia i Gerard, którzy swoją pasją i oddaniem sprawiają, że każde zajęcia są niezapomnianym przeżyciem, a każdy nowy uczestnik czuje się zaopiekowany i zachęcony do dalszych praktyk. Dlatego już od lipca Joga Życia wychodzi w plener i oferuje darmowe zajęcia jogi na Tarasach Spodka. Zajęcia odbywać będą się od 9 lipca o godzinie 16:00 i kontynuowane będą w każdą niedzielę wakacji o tej samej porze. Z racji tego, że zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, pamiętajcie o nakryciu głowy, ochronie SPF i butelce wody, a przede wszystkim nie zapomnijcie o uśmiechu i pozytywnej energii. 

Ponadto organizator przygotował niespodziankę! Każdy zainteresowany otrzyma jedno darmowe wejście na praktyki w Jodze Życia, do wykorzystania do końca wakacji!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię