Carnall Festival

0
103

Już w lipcu rusza trzecia edycja Carnall Festivalu. Najbardziej industrialny festiwal na najbardziej industrialnej strefie w Polsce powraca! Strefa Carnall gotowa na plejadę gwiazd! 

Strefa Carnall – oddana w lipcu 2021 zrewitalizowana strefa naziemna, zlokalizowana przy szybie Carnall Sztolni Królowa Luiza, to poprzemysłowa przestrzeń, która dzięki rewitalizacji zyskała właśnie drugie życie i stała się największą, kulturalną strefą w Polsce. Od samego początku miejsce to kojarzone jest z licznymi festiwalami muzycznymi, które odbywają się w Zabrzu, a Carnall Festival to na pewno jeden z największych. Kto wystąpi na tegorocznej edycji wydarzenia? 

Festiwal podzielony został na cztery niedziele wakacyjne tak aby każdy choć raz mógł poczuć wspaniałą energię tego wydarzenia. Każdy dzień festiwalu otworzy Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, a następnie czekają na zgromadzonych występy zaproszonych artystów. Startujemy 2 lipca o godzinie 18:30, na scenie wystąpią – MIĘTHA i IGO. 

Kolejne koncerty odbędą się 23 lipca zagrają dla nas ROSALIE I VITO BAMBINO.

Start – 18:30 

6 sierpnia wystąpią, MIKROMUSIC oraz KARAŚ/ROGUCKI. Start – 18:30

I wreszcie FINAŁ! Widzimy się dokładnie 27 sierpnia!

Trzecią edycję Carnall Festivalu zakończymy wspólnie z Orkiestrą Muzeum, WALUŚKRAKSAKRYZYS i BRODKA!! Start? 18:30 

Spędźmy te lato razem przy dobrych brzmieniach! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Carnall Festival w Zabrzu, wstęp wolny, obecność obowiązkowa!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię