IEM Katowice 2024

0
23

IEM Katowice 2024 powraca, przenosząc miłośników gier w wirtualny świat pełen niesamowitych zmagań. Najlepsi gracze spotkają się pod dachem słynnej areny, czyli Spodka w Katowicach i powalczą o tytuł najlepszych w wirtualnym świecie!

Intel Extreme Masters – to wydarzenie, które gromadzi najlepszych graczy z całego świata, tworząc arenę nie tylko dla pojedynków na najwyższym poziomie, ale także dla społeczności e-sportowej. Tegoroczna edycja ma zamiar przyćmić poprzednie swoich rozmachem. W tym roku będziemy mogli zobaczyć zmagania w dwóch dyscyplinach: Counter-Strike 2 oraz Starcraft II. 

W tym roku również wznowi swoją działalność EXPO – czyli strefa, gdzie miłośnicy gier komputerowych znajdą coś dla siebie. Będą mogli zagrać w ulubione gry, zapoznać się z nowościami ze świata technologii czy po prostu odpocząć w otoczeniu zajawkowiczów.  

Główne rozgrywki odbędą się od 9 lutego do 11 lutego 2024 roku – rozpoczynając od ćwierćfinałów w piątek, przez półfinały w sobotę oraz wielki dzień finałowy w niedzielę. Dla chętnych dostępne są bilety, które można nabyć na stronie organizatora. Tam możemy również zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem i mapą obiektu. Dla fanów wydarzenia, organizatorzy zapewnili darmowe miejsce na arenie, aby każdy miał możliwość obejrzenia e-sportowego widowiska. 

Gorąco zachęcamy do odwiedzania w tych dniach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To wydarzenie stanowi wizytówkę Katowic, która przyciąga setki tysiące osób.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię