Gra terenowa “Poznaj UE”

0
91

Nauka przez zabawę – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach znalazł ciekawy sposób na zapoznanie się nowych studentów z funkcjonowaniem uniwersytetu i lokalizacją budynków uczelnianych. Sprawdźcie zasady gry!

Wydarzenie skierowane jest głównie do studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, którzy od października bieżącego roku rozpoczynają swoje studiowanie na Uniwersytecie. Aby nie pogubili się w pierwszych dniach nauki, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wymyślili koncept Zespołowej Gry Terenowej “Poznaj UE”.

Podczas wydarzenia studenci będą mieli niepowtarzalną okazję, by zwiedzić cały kampus i wspólnie wziąć udział w wielu interesujących zadaniach. We wszystkich budynkach Uniwersytetu ulokowane będą specjalne stacje z wyzwaniami, które pozwolą lepiej poznać swój “drugi dom”. W trakcie zadań, uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak działa projekt „Erasmus+”, w jaki sposób nagrać się w studiu radiowym, a także będą mieli możliwość dopisania swojej zwrotki do hymnu Uniwersytetu! W ramach Gry studenci podzielą się na grupy, w których będą wykonywać zadania, wymyślone przez organizatora. Drużyna z największą ilością punktów wygrywa w konkursie i otrzyma zestaw gadżetów.

Gra terenowa odbędzie się w dniu 12 października w godzinach 16:00-19:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Zapraszamy wszystkich nowych studentów do wzięcia udziału! Przed przyjściem prosimy nie zapomnieć zapisać się przez specjalny formularz organizatora.