Gliwice tańczą Latino na Rynku

0
147

Poczuj się jak na Ibizie w samym sercu Gliwickiego Rynku, wczuj się w Latynoskie klimaty z dobrą muzyką i pozytywną energią, która roznosić się będzie na imprezach tanecznych w centrum miasta.

Lato coraz bliżej i z tej okazji już po raz kolejny Szkoła Tańca Mohito Gliwice i Szkoła Tańca Mohito Tychy, organizuje taneczne wydarzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Gliwice tańczą Latino na Rynku, to plenerowa impreza, podczas której z głośników można będzie usłyszeć największe hity Latino, zatańczyć Bachatę, Salsę czy Kizombę. Wydarzenie zacznie się od darmowych lekcji tańca z instruktorami gliwickich placówek, którzy uczyć będą podstawowych kroków wymienionych tańców. Nie zabraknie animacji tanecznych, wspólnej Belgijki, a przede wszystkim uśmiechu na twarzy. 

W tym roku wydarzenie odbywa się pod oficjalnym patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Adama Neumanna. Pierwsze taneczne spotkanie zaplanowano na dzień 4 czerwca i jeśli tylko pogoda dopisze, systematycznie odbywać się będzie co dwa tygodnie w niedzielne popołudnia/wieczory.  

Zbierajcie znajomych i dobre nastroje – spotkajmy się razem na Gliwickim Rynku.