Festiwal Kawy w Katowicach

0
188

Kolumbijska Arabica? Wietnamska Robusta? Miłośnicy kawy mogą godzinami dyskutować na temat walorów smakowych kaw różnego rodzaju i pochodzenia. W Katowickim MCK odbędzie wydarzenie, które zjednoczy wszystkich miłośników kaw!

Międzynarodowe Centrum Kongresowe na trzy dni stanie się miejscem pełnym kawowych aromatów. Od 18 do 20 marca w MCK zagości Festiwal Kawy. Festiwal będzie częścią szerszych Sweettargów, jednak swoją popularnością może przebić całą imprezę. Ta jubileuszowa – bo już 20-ta edycja, będzie wyjątkowa. Odwiedzając festiwal warto zabrać ze sobą również znajomych, nawet tych którzy za kawą nie przepadają. Przy tak wykwintnych aromatach, na pewno nikt nie zostanie obojętny. A ilość różnych rodzajów i typów kaw, na pewno obudzi zapał do zwiedzania.

Dla tych, których jednak kawa nie interesuje. Tematem przewodnim drugi najpopularniejszy napój na świecie, zaraz po wodzie; mianowicie – herbata. Z pośród setek rodzajów, na pewno któryś przypadnie do gustu nawet najwybredniejszym miłośnikom. Nie zabraknie też pięknych porcelanowych naczyń, które urozmaicą kawowe i herbaciane smaki. Festiwal to również idealna okazja aby poznać najlepszych baristów, palaczy a nawet historię waszej ulubionej palarni.

Jeszcze przed samym festiwalem, bo dokładniej od 13 do 19 marca, organizatorzy w ramach reklamy przeprowadzą kawową grę miejską. W nagrodę za wykonane zadania, będzie można otrzymać festiwalową koszulkę. Więcej szczegółów pod adresem: Śląski Szlak Kawowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich do MCK w Katowicach, 18 i 19 marca w godzinach 10 – 17, a 20 marca w godzinach 10 – 16.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię