Festiwal Czekolady i Słodkości w Chorzowie

0
99

Szansa na rozgrzanie się w trakcie zimowej atmosfery ukaże się na Nowym Rynku w Chorzowie, 17 – 19 stycznia. 630000 odwiedzających, 41 edycji i 7 lat na rynku. Agencja WeForm zaprasza na Festiwal Czekolady.

Miasto Chorzów i agencja eventowa WeForm serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Festiwal Czekolady i Słodkości w dniach 17-19 stycznia na Nowym Rynku gdzie można będzie znaleźć manufaktury czekolady z całej Polski oraz parę zagranicznych kramów. 

Tak o wydarzeniu mówią sami organizatorzy: „Wszystko to zaczęło się kilka lat temu. Z miłości do czekolady postanowiliśmy stworzyć projekt, który w sposób unikalny promowałby polskie manufaktury oraz krzewił kulturę jedzenia czekolady.

W zabytkowej scenerii najpiękniejszych miast w Polsce, zaczęły wyrastać na czas Festiwalu Czekolady miasteczka czekoladowe, które radośnie odwiedzają miłośnicy czekoladowych wrażeń. Z doświadczenia wiemy, że impreza zachwyci wszystkich, niezależnie od wieku”.

Kilka atrakcji, które pojawiały się w poprzednich miastach to m.in.:

  • Pokaz mody w wersji czekoladowej
  • Pokazy najlepszych mistrzów cukierniczych
  • Mistrzowski Konkurs Dekoracji Tortów
  • Profesjonalne warsztaty cukiernicze dla dorosłych
  • Warsztaty kulinarne
  • Prelekcje i wykłady dotyczące tajemnicy czekolady i procesu produkcji
  • Liczne degustacje czekolad specjalnie sprowadzane na wydarzenie

Także na festiwalu oprócz przeróżnych słodyczy nie zabraknie czekoladowych i cukierniczych warsztatów dla dzieci oraz otwartych dla szerokiej publiczności pokazów cukierniczych mistrzów.

Dodatkowo w strefie Food Truck znaleźć będzie można ciekawe propozycje kuchni z całego świata.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia oraz stronę organizatora.

Wydarzenie jest bezpłatne dla zwiedzających.

Źródło: link

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię