ElektroFUN NAD ODRĄ

0
85

Na naszej plażowej scenie w sobotę w ramach wydarzenia FUN NAD ODRĄ wystąpiła królowa muzyki klubowej, działająca na polskim rynku muzycznym od ponad 20 lat RENI JUSIS. Zdobywczyni 6 Fryderyków, mająca na swoim koncie 9 płyt studyjnych, nie tylko w piosence zakręciła raciborską publicznością.

Po niej rozpoczęły się sety DJ-skie. Na pierwszy ogień combo muzyki elektronicznej i etnicznej czyli RAIDHO & T.ETNO. T.Etno zaprezentował możliwości tylko części ze swojej kolekcji ponad 300 instrumentów perkusyjnych z całego świata. Nic dziwnego, że odpowiada za etniczne brzmienia w zespole Tulia, z którym zdobył Fryderyka w 2019 roku. Z kolei elektro brzemienia serwował nam Raidho, utytułowany DJ, grający na największych festiwalach muzyki elektronicznej na świecie, w tym jako pierwszy polski producent na prestiżowym Burning Man na pustyni w Newadzie.

Przed północą na scenę wskoczył duet polsko-ukraiński czyli SINCZ B2B ARUDE, który rozkręcił prawdziwą imprezę elektro. Chłopakom grało się tak dobrze, że przeciągnęli swój secik, ale wszystko za zgodą gospodarza – Furriera, który zamykał imprezę w godzinach wczesnoporannych.

To był prawdziwy elektro fun nad Odrą, gdzie całości dopełniła scena na plaży: piasek, palmy, kokosy i odpowiednie światła.