Dzień otwarty kierunku MSNPiD

0
228

Już 20 maja odbędzie się dzień otwarty kierunku Międzynarodowe Studia Nauk Politycznych i Dyplomacji. Zaproszeni są wszyscy tegoroczni maturzyści oraz studenci, którzy ukończyli I stopień studiów.

Międzynarodowe Studia Nauk Politycznych i Dyplomacji to nowy kierunek studiów na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, o którym już pisaliśmy w jednym z artykułów. Teraz mamy przyjemność zaprosić naszych czytelników na dni otwarte, które organizowane są przez dyrekcję kierunku. Wszyscy ci, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z uczelnią wyższą, interesują się dyplomacją, albo jeszcze się wahają, jaki kierunek podjąć, będą mieć okazję rozwiać swoje możliwości. 

Na dniach otwartych, które odbędą się 20 maja od godziny 12:00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, potencjalni kandydaci będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o nowym kierunku studiów. Zapoznani zostaną z siatką godzin przewidzianą we wszystkich semestrach, z możliwościami, jakie otworzą się przed nimi po ukończeniu studiów oraz wszystkimi dodatkowymi ścieżkami rozwoju, które mogą podejmować jako studenci. Koledzy ze starszych roczników będą również służyć pomocą i odpowiadać na wszystkie nurtujące pytania.

Jeśli interesujecie się dyplomacją, a swoją przyszłość chcecie związać właśnie z nią, ten kierunek będzie idealnym wyborem. MSNPiD to przede wszystkim przyjazna atmosfera, zajęcia z ekspertami oraz spotkania z dyplomatami, dzięki którym zostaniecie profesjonalnie przygotowani do aplikacji konsularno-dyplomatycznej!

Jeśli jesteście zainteresowani wydarzeniem, możecie śledzić ważne ogłoszenia pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/523881162477534?ref=newsfeed

Wojciech Gosek