Dni Katowic 2022

0
158

Już drugiego września startują Dni Katowic 2022 podczas których odbędzie się masa imprez, między innymi koncert na którym wystąpi Vito Bambino i Monika Brodka. Finał już 10 września na Muchowcu.

Dni Katowic, czyli 157 urodziny miasta  zaczną się od Jarmarku Urodzinowego który jest świetną opcją dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Jarmark odbędzie się na rynku w Katowicach. W dniach 6-9 września odbędą się Targi Górnictwa, Przemysłu Hutniczego oraz dotyczącego szerokiego pojęcia przemysłu. W piątek 9 września odbędzie się Rajd Śląska. W Spodku od 10 do 11 września odbędą się finały mistrzostw świata w siatkówce, a w tym samym dniu miejsce będzie miało wydarzenie na Muchowcu, czyli koncert pt.” Kocham Katowice” gdzie na scenie pojawią się tacy wykonawcy jak Vito Bambino czy Monika Brodka. Pierwszy z artystów współpracował już z takimi jak Dawid Podsiadło czy Daria Zawiałow. Za program artystyczny odpowiedzialni są dyrektorzy artystyczni, którymi w tym roki jest właśnie Vito Bambino i Monika Brodka. 

Wydarzenie jest niezwykła okazją do wzięcia udziału w wielu atrakcjach i dobrym sposobem na  poznanie Śląska od innej strony. Można spędzić czas w miłym towarzystwie oraz skorzystać z takich atrakcji jak kolejka elektryczna. Taka impreza to świetna promocja miasta Katowice jak i Śląska, a co za tym idzie, szansa na przyciągnięcie nowych inwestorów.

Szczegóły pojawią się na Facebooku przy oficjalnym wydarzeniu, 

Zdjęcie: Marcin Śliwa