Dni Bytomia 2022

0
150

24 czerwca 2022 roku, po dwuletniej przerwie, rozpocznie się wielkie świętowanie Dni Bytomia 2022. Będzie to największe wydarzenie kulturalne tego roku w Bytomiu. C-BooL, Mirami czy O.S.T.R. zapraszają!

W piątek 24 czerwca o godzinie 16:00 rozpocznie się oficjalny start wydarzenia Dni Bytomia 2022, a plenerowa scena zostanie ustawiona na Placu Jana III Sobieskiego.

W pierwszy dzień wydarzenia zapraszamy do wspólnego świętowania całą rodziną z Familijnym Kangoo, a o godzinie 17:30 odbędzie się program adresowany do wspólnoty polsko-ukraińskiej „Ukraina Polsce – Polska Ukrainie”. 

Podczas drugiego dnia będziemy bawić się w rytmach disco polo z Long & Junior, pojawi się również ukraińska grupa muzyczna wykonująca muzykę pop, dance i house oraz C-BooL, czyli polski DJ i producent muzyczny. 

Ostatni dzień imprezy to występy topowych, popowo-rockowych wykonawców i polskiego rapera o pseudonimie O.S.T.R.

Na scenie nie zabraknie również lokalnych artystów – laureatów Przeglądu Zespołów Muzycznych „BYTOM LIVE MUSIC” 2020.

Program wydarzenia po raz kolejny ułożyli sami bytomianie, którzy w internetowym głosowaniu wybrali artystów, których chcą usłyszeć podczas święta miasta.

Link do programu:

https://www.bytom.pl/aktualnosci/index/Dni-Bytomia-2022/idn:37483

W związku z organizacją imprezy „Dni Bytomia 2022” informujemy, że w nocy z dnia 21 na 22 czerwca 2022 r. nastąpi wyłączenie ruchu na placu Jana III Sobieskiego. Zamknięty zostanie parking od strony ul. Piłsudskiego oraz dojazd na plac od strony ul. Żołnierza Polskiego.

Szczegółowe informacje o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej na czas zamknięcia ul. Piłsudskiego można uzyskać na stronie:

https://www.metropoliaztm.pl/pl/

Organizatorem Dni Bytomia jest Miasto Bytom oraz Bytomskie Centrum Kultury.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię