Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości

0
136

26 stycznia o 17:00 rusza szkolenie pt. „Kreowanie pomysłów biznesowych, czyli jak wymyślić sobie biznes!”. Jest to bezpłatne spotkanie w formule online organizowane przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości na platformie ZOOM, mające na celu podsunięcie pomysłu na biznes. Projekt wspiera miasto Dąbrowa Górnicza.

Skąd wziąć pomysł na biznes w czasach przepychu usług?  Na to i inne pytania odpowie Michał Kucharski, będący trenerem, doradcą finansowym, przedsiębiorcą i prezesem zarządu stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, który 26 stycznia przeprowadzi szkolenie zatytułowane „Kreowanie pomysłów biznesowych, czyli jak wymyślić sobie biznes!”. 

Prowadzący szkolenie jest także właścicielem firmy Cudotwórnia Events z siedzibą w Sosnowcu, która od 2012 działa na rynku eventowym. Od lat zajmuje się prowadzeniem spotkań z nowoczesnych technik planowania i rozwoju biznesu dla przedsiębiorców na Śląsku. Znanymi projektami, w których realizacji pomógł jako trener są „Wykuj sobie drogę do biznesu” czy „Kreator sukcesu”.

Wszyscy zainteresowani mogą zarejestrować się na to bezpłatne spotkanie za pomocą linku pod artykułem. Szkolenie jest szansą dla tych, którzy dopiero planują otworzyć własny biznes, ale także dla tych, którzy chcą zdobyć dodatkowe umiejętności w prowadzeniu swoich działań.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości powstał w 2018 roku z inicjatywy miasta. Finansowanie organizacji pochodzi z budżetu Dąbrowy Górniczej. Właściciele firm z krótkim stażem, początkujący biznesmeni lub osoby planujące własny biznes, mogą skorzystać z konsultacji i porad w siedzibie Inkubatora, mieszczącej się przy ul. 3 maja w Dąbrowie Górniczej. 

https://app.evenea.pl/event/kreowaniepomyslowdip/?fbclid=IwAR0vKPJKQFB5-kZGOW12i1vjZXjUn20lcv64Z3uH0-pitD55x87Zjw4omHQ

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię