Co jest grane #7

0
118

Wiosna właśnie się rozpoczęła a my wraz z pierwszym weekendem kwietnia proponujemy kolejne wydarzenia w ramach serii Co jest grane! Przedstawiamy ciekawe wydarzenia na nadchodzący weekend, np. I edycję SpringPROG, a także coś dla fanów tańca i obrazu. 

Jeśli wśród naszych czytelników są fani dobrego progresywnego brzmienia, to dobrze się składa, bo już 2 kwietnia 2022 o godzinie 18:00 w MDK Kazimierz (Sosnowiec, ul. Główna 19) odbędzie się pierwsza edycja SpringPROG, to tak a propos rozpoczęcia wiosny! Podczas festiwalu będzie można usłyszeć Less i Lessie, ProAge, Hipgnosis, czyli zespoły, które rock progresywny mają we krwi. Bilety w cenie 25 złotych do nabycia pod linkiem poniżej. Więcej informacji można znaleźć odwiedzając stronę MDK Kazimierz, gdzie znajdują się dokładnie informacje oraz link do wydarzenia w serwisie Facebook.  

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/72038/Sosnowiec/Spring+PROG+Festival+2022/
https://www.mdk-kazimierz.pl/aktualnosci/1681,Spring-PROG-Festival-2022

Także w sobotę 2 kwietnia w Żorach w galerii Na Starówce, ul. Kościuszki 3 o godzinie 18:00  będzie miał miejsce wernisaż wystawy dr Anny Flagi „Magia wyobraźni”, który stanowi cykl, na który składają się setki obrazów wykonanych w technice akwarelowej, a także ilustracji i grafik cyfrowych, będących pewnym eksperymentem autorki. Wstęp wolny!

http://mok.zory.pl/wydarzenie-2232-magia_wyobrazni-szczegoly-279411.html

3 kwietnia natomiast w Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17 odbędzie się wydarzenie dla fanów sztuki tanecznej! O godzinie 17:00 będzie miało miejsce widowisko taneczne pt. „We Mnie” w wykonaniu zespołu Art Dance z Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz. Artyści z grupy tanecznej przygotowali się do tego pokazu przez wiele miesięcy pod okiem instruktorki Agnieszki Marynowskiej. Każdy ruch jest wyrażaniem emocji i uczuć, kryjących się w człowieku — te słowa możemy przeczytać w opisie wydarzenia, zatem mamy nadzieję, że będzie to naprawdę piękne i emocjonalne wydarzenie. Wstęp wolny!  

https://www.mdk.bielsko.pl/dkkubiszowka/wydarzenie/we-mnie-widowisko-taneczne-grupy-art-dance

To na tyle w dzisiejszym artykule! Wyczekujcie kolejnego Co jest grane już za tydzień!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię