Co jest grane #5 Charytatywnie dla Ukrainy!

0
116

Kolejny weekend marca przed nami! W piątej części Co jest grane, przedstawiamy kilka wydarzeń, na które warto się wybrać w wolnym czasie. A dzisiaj trzy koncerty charytatywne, z których pieniądze zostaną przekazane na wsparcie pogrążonej w wojnie Ukrainie. Zaczynamy od bardzo dużego wydarzenia pt. Piknik Wsparcia Śląsk Dla Ukrainy pod hasłem: „Łączy nas coś więcej niż barwy”, który odbędzie się 10 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Od godziny 14:00 ruszą zbiórki, a o 17:00 występy. Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć takie gwiazdy jak: Dżem, Golec uOrkiestra, GOORAL, De Mono, Enej, Ewelina Lisowska, Arek Kłusowski, Yulie Belei, Kasia Moś, Adam Nowak Raz Dwa Trzy i Chemia. Warto wspomnieć, że jest to inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego, którego celem jest wsparcie naszych sąsiadów z Ukrainy. Piknik jest całkowicie bezpłatny. 

https://spidersweb.pl/2022/03/laczy-nas-wiecej-niz-barwy-slaskie-wspiera-ukraine.html

11 marca odbędzie się koncert charytatywny Walcowania_Ukrainie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA, w Katowicach przy ulicy 11 listopada 50. W programie możemy znaleźć takie zespoły jak Oberschlesien, ZAZULA, Moonstone i Wąż Piroman, a także Sofiya Matviiv oraz Natasha Sulym. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na wsparcie Ukrainy. Podczas wydarzenia odbędą się licytacje, z których pieniądze również zostaną przekazane na ten szczytny cel. Warto dodać, że grający artyści zrzekli się swojego wynagrodzenia. Bilety w cenie 70 złotych można zakupić pod wskazanym linkiem:

https://secure.tpay.com/?h=9c063c33f34b3ad6e55fbbf46f48f26b83f805d0#page=panel-main-page

https://walcownia.muzeatechniki.pl/

W MDK „Kazimierz” w Sosnowcu (ul. Główna 19) 12 marca o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny koncert charytatywny pt. KC NWOKOYE – Swing, Love & Dance, do którego przyłączyły się także Fundacja Rób Dobro, Palma Event, Halina Bezak oraz uczniowie ZSO nr 5 w Sosnowcu. To powrót do przeszłości i największych miłosnych hitów takich twórców jak: Nat King Cole, Frank Sinatra, Marvin Gaye, Sade, Any Williams, a to wszystko w wykonaniu nigeryjskiego artysty KC Nwokoye, który zabierze was w swingową podróż. Dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Ukrainie. W trakcie koncertu odbędą się również licytacje obrazów ceramicznych. Bilety w cenie 30 złotych do nabycia online pod wskazanym niżej linkiem lub stacjonarnie w MDK „Kazimierz”:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/71250/Sosnowiec/KC+Nwokoye/

https://www.mdk-kazimierz.pl/aktualnosci/1678,KONCERT-KC-NWOKOYE-SWING-LOVE-DANCE

To byłoby na tyle w dzisiejszym Co jest grane! Myślimy, że warto wziąć udział  w przynajmniej jednym z tych wydarzeń, podczas których można połączyć pozytywne z pożytecznym i przyczynić się do pomocy naszym przyjaciołom z Ukrainy!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię