Potańcówka pod Uniwersytetem – studenci witają wakacje w Europejskim Mieście Nauki

0
71

Lato zawitało do naszego miasta! Większość studentów już zaliczyło sesję, niektórzy uczą się na obronę, a niektórzy już się obronili. Jednak, każdy myślami jest już na wakacjach. Nawet na terenie Uniwersytetu Śląskiego czuć wakacyjny klimat!

Lato – czas zabawy i tańców. Uniwersytet Śląski we współpracy ze szkołą tańca La Clave oraz miastem Katowice zaprasza studentów oraz miłośników tańca na Potańcówkę pod Uniwersytetem.

Impreza w wakacyjnym stylu odbędzie się 8 lipca w samym sercu Uniwersytetu – przed rektoratem przy ulicy Bankowej 12. Nie często  pojawia się możliwość tańca pod oknem rektora, prawda? Początek imprezy jest zaplanowany na godzinę 17:00 i będzie trwać aż do godziny 22:00.

Impreza jest dla wszystkich: studentów, absolwentów, przyszłych studentów, tancerzy, mieszkańców Katowic i okolic. Dla osób zaprzyjaźnionych z tańcem to idealna okazja, żeby wpaść i pokazać swoje umiejętności. Osoby nie tańczące będą mogły się nauczyć nowych kroków w przyjaznej atmosferze. Zaplanowano pokazową lekcję salsy i bachaty. Po poznaniu kilku podstawowych ruchów, każdy będzie mógł dołączyć do zabawy!

Dla pierwszych 100 osób przewidziano hawajskie wianki, aby móc w pełni oddać się zabawie.

Gorąco zapraszamy w to ciepłe popołudnie aby odwiedzić plac przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego i miło spędzić czas przy wakacyjnych rytmach!