Aktywne Śląskie zyskało kolejnego partnera

0
107

Aktywne Śląskie nawiązało współpracę i pozyskało kolejnego partnera – Stowarzyszenie Katolickie „Przyjaźń Jaworznicka”. Istotnym elementem współdziałania jest chęć promocji wartościowych inicjatyw z terenu ziemi Jaworznickiej, a także inspirowanie osób które, chcą zaangażować się w działania o charakterze lokalnym i regionalnym. 

W lipcu 2022 roku, nawiązaliśmy kolejne partnerstwo, tym razem ze Stowarzyszeniem Katolickim „Przyjaźń Jaworznicka”.
Organizacja została powołana do życia 122 lata temu i prowadzi działalność m.in. w obszarze edukacji historyczno-patriotycznej. Do podejmowanych przez „Przyjaźń Jaworznicką” działań należą: propagowanie świadomości i wartości religijnych (tj. organizacja i udział w Mszach Świętych i Pielgrzymkach do miejsc kultu i sanktuariów, współorganizacja i udział w dorocznych Rekolekcjach Wielkopostnych), organizacja wykładów i spotkań skierowanych m.in. do seniorów, krzewienie patriotyzmu i więzi z regionem (tj. organizowanie obchodów i upamiętnianie rocznic historycznych wydarzeń, organizowanie wyjazdów do miejsc Pamięci Narodowej), a także dbanie o miejsca kultu religijnego. 

Chcesz dowiedzieć się jak nawiązać z nami współpracę lub zawnioskować o patronat medialny nad wydarzeniem? Napisz wiadomość na adres: redakcja@aktywneslaskie.pl

Szczegóły: https://aktywneslaskie.pl/partnerstwo-i-patronaty/

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię