8.4 C
Katowice
sobota, 24 lutego, 2024

Jak zostać naszym partnerem? Jak zawnioskować o patronat medialny naszego portalu nad swoim wydarzeniem? Sprawdź zasady współpracy z redakcją Aktywne Śląskie!

Rozpocznij partnerstwo

Aby rozpocząć współpracę, napisz wiadomość na adres: redakcja@aktywneslaskie.pl z krótką notką informacyjną dotyczącą swojej organizacji oraz jej głównych działań, a także link do strony internetowej lub link do portalu Facebook organizacji. Do wiadomości dołącz logo swojej organizacji w formacie PNG bez tła (logo nie może być białe ze względu na kolor tła naszego portalu).

Po weryfikacji zgłoszenia nasza redakcja odezwie się w związku z decyzją dotyczącą nawiązania partnerstwa. Każdorazowo partnerstwo potwierdzane jest umową. Umowa musi być podpisana przez przedstawiciela prawnego organizacji lub instytucji.

Uzyskaj patronat medialny

Aby uzyskać patronat medialny wydarzenia, prosimy o wypełnienie formularza zamieszczonego poniżej i przesłanie go na adres: promocja@aktywneslaskie.pl. Po udzieleniu patronatu, wnioskujący jest zobligowany do umieszczenia logo Aktywne Śląskie na materiałach promocyjnych wydarzenia, a także do przesłania notki informacyjnej, którą możemy umieścić na łamach portalu. W przypadku dostępności reprezentanta portalu, należy umożliwić udział w przedsięwzięciu dziennikarzowi obywatelskiemu związanego z portalem obecność na wydarzeniu, lub przesłać tekst podsumowujący inicjatywę na adres: promocja@aktywnesląskie.pl.